Hlavné menu

Ministerstvo práce pokračuje v dobrovoľníckych aktivitách

Deň sv. Valentína je nielen dňom zamilovaných, ale aj dňom obdarúvania tých, na ktorých nám záleží. Zamestnanci ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny sa rozhodli 15.2.2012 obdarovať seniorov z DS Charitas v Bratislave sladkými koláčikmi a potešiť ich svojou prítomnosťou.
 

Pre imobilných seniorov, z ktorých už mnohí nikoho nemajú, bola návšteva ôsmich zamestnancov ministerstva príjemným prekvapením, pri ktorom pookriali. Porozprávali sa, začítali sa spolu do knižiek, ktoré im zamestnanci ministerstva doniesli do daru a nakoniec si spolu aj zaspievali.
Zamestnanci sa so seniormi veľmi dobre cítili, niektorí z nich si už vybudovali vzájomné priateľstvá. Zblížila ich vlaňajšia prechádzka pri Dunaji, na ktorú ich zamestnanci ministerstva zobrali v rámci dní dobrovoľníctva. Obe akcie sa stretli s veľkým záujmom, preto sa už pripravuje ďalšia - na jar by chceli zamestnanci vziať seniorov na výlet.

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk