Hlavné menu

25.11.2013

Branislav Ondruš odovzdal ekonomických Oscarov

Štátny tajomník Branislav Ondruš sa v Leviciach zúčastnil na slávnostnom odovzdávaní cien víťazom 4. ročníka súťaže „O firmu regiónu“. V rámci sympózia Ekonomického klubu Pohronia, ktorý je organizátorom súťaže, si zástupcovia víťazných firiem prevzali z jeho rúk plastiku Strom prosperity - tzv. ekonomického Oscara.
 

Branislav Ondruš v príhovore zdôraznil, že občianske združenie zamestnávateľov okresu Levice, Ekonomický klub Pohronia, ako jediné svojho druhu na Slovensku, v regióne rozlohou najväčšom v republike, zohráva významnú úlohu pri kultivovaní podnikateľského prostredia. Za päť rokov existencie už klub naplnil svoje hlavné posolstvo - aby si zamestnávatelia navzájom pomáhali, čím pomôžu aj rozvoju levického okresu.

Plastika Strom prosperity v kategórii hodnotenie odbornou porotou prvýkrát zmenila majiteľa. V doterajších ročníkoch súťaže ju trikrát za sebou získal Camfil s.r.o., čo podľa pravidiel znamená trojročnú prestávku v súťaži. Druhé miesto obhájil Andritz Kufferath, s.r.o., ( šedý priemyselný park Levitex) a tretie miesto získala COOP Jednota Levice, SD.

V kategórii hlasovanie verejnosti zvíťazila spoločnosť KT LUX, spol. s r. o. Tlmače pred firmou Camfil s.r.o. Na treťom mieste skončilo levické Kníhkupectvo KRUH.

Cenu pre najlepšiu malú firmu odovzdal predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica. Plaketa a cena nitrianskeho župana patrí tento rok spoločnosti MIRA OFFICE, s.r.o., Želiezovce.

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk