Hlavné menu

10.04.2014

Pracovný veľtrh JobExpo 2014

Príďte si nájsť prácu na veľtrh pracovných príležitostí JobExpo 2014, ktorý sa uskutoční v dňoch 29. – 30. apríla 2014 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre. Na výstavnej ploche viac ako 11 000 štvorcových metrov ponúknu tisícky pracovných miest zamestnávatelia zo Slovenska aj zahraničia.
 

Na veľtrhu sa aktívne zúčastnia i sprostredkovateľské agentúry, partneri siete EURES, ako aj európske inštitúcie poskytujúce občanom poradenstvo a pomoc v širokom rozsahu od štúdia a prípravy na povolanie až po získanie zamestnania. Priamo na podujatí si môžete vyskúšať pracovný pohovor a dohodnúť si nástup do zamestnania, ale aj bezplatne si otestovať svoje jazykové, počítačové a profesijné kvalifikačné predpoklady. V rámci prezentačných aktivít, seminárov a workshopov sa naučíte aj to, ako si pripraviť žiadosť, životopis, motivačný list, ako sa správne pripraviť na prijímací pohovor, ako zistiť, ktoré povolanie je to pravé, kde začať, ak chcete podnikať, ako sa správne uchádzať o prácu v zahraničí a iné.

Súčasťou veľtrhu JobExpo 2014 bude i odborná panelová konferencia na tému „Nezamestnanosť mladých - pretrvávajúci makroekonomický problém SR“ za účasti premiéra Roberta Fica, podpredsedu Európskej komisie Maroša Šefčoviča, ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera, ministra hospodárstva Tomáša Malatinského a ministra školstva vedy, výskumu a športu Dušana Čaploviča.

Štvrtý ročník veľtrhu práce JobExpo 2014, spojený s XVI. ročníkom medzinárodnej burzy práce – European Job Days 2014 a 22. ročníkom celoštátnej prezentačnej a predajnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2014, organizujú Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny v spolupráci s Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR a Ministerstvom hospodárstva SR. Záštitu nad podujatím prevzali predseda vlády SR Robert Fico a minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter.

Viac informácií o veľtrhu

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk