Hlavné menu

21.11.2014

Na kongrese ITAPA ministerstvo opäť bodovalo

„Budúcnosť je dnes" hovorí motto popredného medzinárodného kongresu ITAPA 2014. Podľa toho sa riadia aj odborníci na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR.
 

Po minuloročnom úspechu, keď si zo spomínaného podujatia odniesli cenu za Projekt roka, zabojovali aj tento rok. Výsledkom je víťazstvo v kategórii Zlepšovanie procesov. Porotcovia pridelili najviac bodov práve projektu elektronických služieb Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Projekt zaviedol jednotnú elektronickú komunikáciu v rezorte práce, celkovo zefektívnil a zásadne urýchlil čas vybavovania, a v neposlednom rade sprehľadnil procesy pri vyplácaní sociálnych dávok. Systém má už vyše 10 000 aktívnych používateľov zo 60 organizácii a tieto sú rozmiestnené na viac ako 150 pracoviskách v rámci SR.

„Cenou ITAPA chceme zviditeľniť projekty, ktoré treba poznať a aktívne ich využívať. Verejnosť by mala spoznať tých, ktorí za nimi stoja," zdôraznil pri odovzdávaní cien riaditeľ ITAPA Michal Ivantyšyn.

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk