Hlavné menu

04.05.2016

Odovzdali najvyššie ocenenia

Štátny tajomník Branislav Ondruš vyzdvihol prínos Slovenského Červeného kríža pre spoločnosť. Urobil tak pri príležitosti osláv Svetového dňa Červeného kríža a Červeného polmesiaca, ktorý pripadá na 8. máj.
 

Slovenský Červený kríž ocenil 27 dobrovoľníkov, dlhoročných pracovníkov a podporovateľov spoločnosti. Za nezištnú pomoc im poďakoval aj štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Branislav Ondruš. „Vďaka existencii Červeného kríža a práci ľudí, ktorí sa k nemu hlásia, dostávajú slová solidarita, spolupatričnosť či súcit svoj význam. Aj vďaka tým, ktorí si dnes prevzali ocenenia vieme, čo tieto slová naozaj znamenajú. Chcem nielen oceneným, ale aj tisíckam ďalších poďakovať za to, že pomáhajú ľuďom bez toho, aby jedného dňa čakali vyznamenanie,“ povedal na slávnostnom oceňovaní v Primaciálnom paláci v Bratislave.

Zoznam a charakteristika ocenených (.PDF)

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk