Hlavné menu

08.04.2019

Veľkonočné trhy na ministerstve aj tento rok

Tohtoročné veľkonočné trhy chránených dielní v priestoroch Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky odštartovali 8. apríla. Predstaví sa na nich celkovo 17 chránených dielní z rôznych kútov Slovenska s vlastnou tvorbou.
 

Zamestnanci rezortu práce, ale aj široká verejnosť, si môžu užiť atmosféru tradičných sviatkov jari počas trvania veľkonočných trhov priamo na ministerstve. Nájdu tu bohatú ponuku kraslíc, veľkonočných zajacov, rôzne vence, ale aj sviečky, košíky či hrnčeky. Predajcovia ponúknu aj výrobky z hliny pretvorené do dekoračnej, záhradnej alebo úžitkovej keramiky, výrobky z tradičnej ľudovej majoliky, hodvábne šatky, ručne robenu bižutériu či zdobené živé kvety alebo kúpeľné oblátky.

Ministerské veľkonočné trhy lákajú rozmanitosťou predávaného sortimentu, pričom kúpou výrobkov podporíte prácu zdravotne znevýhodnených remeselníkov. Trhy pokračujú do stredy, 10. apríla, v čase od 9.00 do 14.00 hod. v priestoroch ministerstva na Špitálskej 6 v Bratislave. Tešíme sa na Vás.

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk