Hlavné menu

09.12.2018

Vianočné trhy chránených dielní na ministerstve

Príjemnou predsviatočnou atmosférou ožili aj tento rok vstupné priestory Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v Bratislave. Návštevníci si v nich môžu vybrať z bohatej ponuky vianočných ozdôb a dekorácií, adventných vencov, medovníkov, ručne robených šperkov, sviečok či domácich pochutín, ktoré vyrobili zdravotne postihnutí občania z 21 chránených dielní z celého Slovenska. Tradícia podujatia siaha do roku 2009.
 

Vianočné trhy na MPSVR SR sú každoročne veľmi obľúbené tak pre ľudí z hlavného mesta, ako aj pre tých zo širšieho okolia, či z celého Slovenska, ktorí sem už tradične merajú dlhú cestu. Návštevníci tu môžu nájsť rôzne druhy sladkostí, umenia alebo veľmi pekné remeselnícke výrobky ľudí z rôznych kútov Slovenska pracujúcich v chránených dielňach.

Trhy sa začnú od pondelka, 10. 12. 2018 a potrvajú do stredy 12. 12. 2018. Otvorené budú v čase od 9,00 do 14,00 hod. na Špitálskej ul. č. 6 v strednej budove ministerstva práce.

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk